niedziela, lipiec 14, 2024

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

długa podróż busem

Nudy w busie - zna to każdy, kto choć raz został zmuszony do spędzenia większej ilości czasu w tym środku komunikacji. Jednak wcale tak nie musi być! Co zrobić, aby czas podczas podróży minął jak z bata strzelił? Oto kilka propozycji! Któraś z nich z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Pokładowa rozrywka - coraz bardziej popularna

Coraz większa liczba busów zostaje wyposażona właśnie pod kątem długich podróży. W tego względu w pojazdach montowane są telewizory, na których wyświetla się najpopularniejsze hity światowego kina. Jeśli masz swój ulubiony, wówczas warto zabrać go na taki wyjazd. Całkiem możliwe, że uda Ci się dogadać z kierowcą lub osobą pilotującą podróż i na ekranie pojawi się wybrana przez Ciebie produkcja. Na pokładach busów znajdują się także lampki. Jest to więc doskonała okazja, aby wziąć ze sobą książkę, której nie miałeś/miałeś czasu przeczytać w domu. Nawet podczas godzin nocnych, dzięki światłu znad Twojej głowy, z łatwością oddasz się lekturze. Pojazdy są także wyposażone w głośniki. Dlatego też podróż może szybko upłynąć podczas słuchania ulubionych kawałków. Oczywiście pod warunkiem, że Twój gust muzyczny jest taki sam, jak kierowcy i reszty współpasażerów. Co, jeśli nie?

Nie zapomnij o nich, a podróż minie raz-dwa!

Koniecznie zabierz ze sobą słuchawki. Dzięki temu będziesz mógł/mogła spędzić całą podróż przy ulubionych dźwiękach. Pozwolą Ci one również obejrzeć ciekawy film lub nadrobić kanał ulubionego youtubera, jeśli okaże się, że produkcje puszczane na ekranie pokładowym totalnie nie wpasowują się w Twój gust. Dobrym pomysłem na gadżet wyjazdowy może być także poduszka i ciepły kocyk. Jeśli zaśniesz, wówczas podróż z pewnością minie bardzo szybko!

Kategoria: Artykuły

Numer konta

Dane do przelewu w PLN

PL 77 1090 2590 0000 0001 3283 7783 Santander Bank Polska S.A. SWIFT WBKPPLPP

Konto walutowe w Euro
EUR 44 1090 2590 0000 0001 3283 7795 Santander Bank Polska S.A. SWIFT WBKPPLPP

Tomasz Karczmarz

Nowodwór 62a
21-100 Lubartów

W tytule przelewu należy podać nazwisko, datę przejazdu i numer telefonu kontaktowego. Potwierdzenie przelewu proszę wysłać na adres e-mail.

tomasztransport@onet.pl