niedziela, kwiecień 14, 2024

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

podróż busem do Belgii

Podróż busem do Belgii jest zazwyczaj wybierana przez osoby wybierające się za granicę do pracy sezonowej. Powodem jest zazwyczaj niska cena przejazdu w stosunku do ceny biletu samolotowego. Co więcej, bus jest w stanie dojechać dosłownie w każde miejsce. Jak wygląda taka podróż?

Przede wszystkim czas

Kupując bilet na busa do Belgii, warto wiedzieć, że taka podróż trwa zazwyczaj znacznie dłużej niż samochodem. Rekordziści, w negatywnym tego słowa znaczeniu, pokonują trasę nawet w dobę. Dzieje się tak ze względu na liczne postoje, które mogą trwać aż godzinę! Niemniej jednak ogromnym plusem jest fakt, że zazwyczaj odbywają się one w miejscach przystosowanych do turystów. Podczas takiego wyjazdu istnieje więc możliwość krótkiego spaceru, a także zakupu przekąsek i napojów. Ze względu na długość podróży, warto jednak pamiętać o tym, aby zabrać na pokład busa wygodną poduszkę i koc. Te akcesoria pomogą zrelaksować się w trakcie nocy.

Co z wygodą?

Bus do Belgii to nie to samo co własne łóżko. Takie pojazdy są jednak przystosowane do dalekobieżnych wyjazdów. Z tego względu znacznie łatwiej spędzić w nich kilkanaście godzin niż w malutkich busach, które kursują pomiędzy miastami. Co więcej, zazwyczaj są one wyposażone w toaletę oraz telewizor, który pomaga przyjemnie spędzić czas podróży.

Kategoria: Artykuły

Numer konta

Dane do przelewu w PLN

PL 77 1090 2590 0000 0001 3283 7783 Santander Bank Polska S.A. SWIFT WBKPPLPP

Konto walutowe w Euro
EUR 44 1090 2590 0000 0001 3283 7795 Santander Bank Polska S.A. SWIFT WBKPPLPP

Tomasz Karczmarz

Nowodwór 62a
21-100 Lubartów

W tytule przelewu należy podać nazwisko, datę przejazdu i numer telefonu kontaktowego. Potwierdzenie przelewu proszę wysłać na adres e-mail.

tomasztransport@onet.pl